Region Press Foto k vidění v Havlíčkově Brodě

Výstava fotografií Region Press Foto 2018 se přesunula do dalšího z vysočinských měst. Snímky nyní zdobí chodby onkologického pavilonu havlíčkobrodské nemocnice. Putovní expozici připravuje již řadu let Syndikát novinářů Vysočina ve spolupráci s redakcemi regionálních médií a Krajem Vysočina.


S instalací rámů s fotografiemi pomáhala zástupcům Syndikátu novinářů Vysočina také mluvčí havlíčkobrodské nemocnice Petra Černo. Foto: Jan Kliment

Sedmého ročníku výstavy účastní šestnáct tiskovin. Zastoupené jsou Jihlavské listy, týdeník Cesta Vysočinou, Havlíčkobrodský deník, Jihlavský deník, Pelhřimovský deník, Třebíčský deník, Žďárský deník, MF DNES, krajské noviny Vysočina, Bramborářství, ždírecké Naše noviny, Třebíčské noviny, Žďárské noviny, Noviny jihlavské radnice, NaCestu a internetové Vysočina-news.

Syndikát novinářů Vysočina pravidelně vyzývá redakce, fotografy či externí spolupracovníky médií na Vysočině k účasti. Upozorňujeme, že nejde o soutěž, ale o výstavu, v níž se prostřednictvím snímků prezentují jednotlivá periodika. Fotografie mohou být dokumentární, reportážní, nebo výtvarné. Téma je libovolné. Výstava v Havlíčkově Brodě bude k vidění do konce června.